Наша адреса: м. Вінниця, вул. Євгенія Пікуса, 3\1 Телефони: (432) 699-009; 098-995-79-35; 067-603-38-29; 093-825-25-16 (відключено). Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-20:00, Сб-Нд: 9:00-17:00. ulublenec@gmail.com

Ускладнена пахова грижа у кобеля внаслідок автокатастрофи

Грижа у кобеля. Герныопластика. Ветеринарна клініка Улюбленець

Ускладнена грижа у собаки

Пацієнт: кобель, вік – 7 років. Зі слів власника травма відбулася 4 дні тому, при чому тварина весь цей час не поверталася додому. Після повернення собаки власник звернув увагу на сильну припухлість та синюшність в паховій ділянці зліва, відсутність акту дефекації, рвоту. Це і стало причиною звернення за ветеринарною допомогою в ветклініку “Улюбленець”.

Діагностика: пальпаторно – щільне болюче утворення в паховій ділянці зліва, рентгенологічно – накопичення великої кількості твердих калових мас в товстому кишечнику, який з іншими органами черевної порожнини змістився у грижовий мішок пахової грижі, кишечна непрохідність.

Анестезія: загальна з використанням кетаміну.

Проведено: розтин грижі, розтин стінки кишківника з видаленням калових мас, ушивання стінки кишечника, вправлення грижового вмісту в черевну порожнину та герніопластика з використанням проленової сітки; кастрація.

Рекомендовано: стаціонарне утримання протягом 5-ти днів, антибіотикотерапія, догляд за швами.

Ускладнена грижа у собаки

На фото ми бачимо нашого здорового пацієнта на прогулянці через 3 дні після оперативного втручання. Кишечна прохідність відновлена, тварина має задовільний апетит, акт дефекації – присутній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

css.php