Наша адреса: м. Вінниця, вул. Євгенія Пікуса, 3\1 Телефони: (432) 699-009; 098-995-79-35; 067-603-38-29; 093-825-25-16 (відключено). Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-20:00, Сб-Нд: 9:00-17:00. ulublenec@gmail.com

Таблетки Бравекто (Bravecto) для собак проти блох та кліщів

bravecto таблетки купити в вінниці 600 грн.

Як правильно захистити свого улюбленця від паразитуючих комах (кліщів та блохів)? Таке запитання часто задають господарі собак ветеринарному лікарю. Для своєї тваринки кожен хоче обрати найкращий та найефективніший засіб. Хтось використовує спеціальні шампуні, хтось ошийники, інші – каплі чи спреї, але паразити зявляються знову і знову.

Лікарі ветеринарної клініки «Улюбленець» рекомендують придбати для своїх вихованців на сьогоднішній день найефективніший із відомих засобів проти паразитуючих комах –  жувальні таблетки Бравекто по цінам виробника.

Вартість жувальних таблеток Бравекто у ветклініці «Улюбленець» (Вінниця):

Вага собаки \ цуценяти, кг Ціна 1 таблетки, грн..
2-4,5 600
4,5 – 10 620
10-20 660
20-40 720
40-56 820

Бравекто – це сучасний діючий інсектоакарицидний засіб системної дії від блох та кліщів для собак та цуценят.

Бравекто призначають собакам для лікування і профілактики афаніптероза, що викликається блохами, і акароза, викликаного іксодовими кліщами. Діюча речовина – флураланер, активний відносно бліх (Ctenocephalides felis \ canis) і іксодових кліщів (Ixodes ricinus, scapularis, hexagonus, holocyclus, reticulatus, Rhipicephalus sanguineus і Dermacentor variabilis).

Bravecto від паразитуючих комах випускають у формі жувальних таблеток, що упаковуються по 1 штуці в блістери з фольги.

Бравекто забезпечує тварині повний захист протягом року від комах всього за 4-и прийоми. З Bravecto господар можете бути спокійний за свого улюбленця – він захищений протягом дванадцяти тижнів кліщів та бліх за допомогою однієї терапевтичної дози. Окрім того, пігулка доволі смачна для тварини та легко розжовується. Перевага і в тому, що вихованця не потрібно купати, так що господар може боротися з паразитами без проведення неприємних процедур і не боятися що він злиже препарат або забруднить ним килим.

Спосіб використання та дози

Бравекто дають собакам чи цуценятам перорально під час, до чи після годування в лікувальній дозі 25-56 мг флураланера (діючої речовини) на 1 кг маси тварини. Препарат володіє приємним смаком і ароматом, тому собака його охоче їсть; якщо ні, то препарат вводять примусово в пащу, можна також згодувати просто з кормом. Ні в якому випадку розламувати таблетку не потрібно.

Після дачі таблетки, слід переконатись, що тварина проковтнула її всю і отримала терапевтичну дозу препарату.

Таблиця дозування таблеток Бравекто в залежності від маси тварини

Вага собаки, кг

Доза діючої речовини (мг/таблетка) та кількість таблеток
Бравекто 112,5 Бравекто 250 Бравекто 500 Бравекто 1000 Бравекто 1400

2-4,5

1

4,5-10 1
10-20 1
20-40 1
40-56 1
понад 56 Підбирають комбінацію двох таблеток з розрахунку 25-56 мг флураланера на 1 кг маси тварини

Протипоказанням до застосування таблеток Бравекто є індивідуальна непереносимість компонентів препарату. Препарат не слід застосовувати цуценятам до 8-місячного віку і / або собакам, чия вага менше 2 кг.

Таблетка Бравекто починає діяти через чотири години після застосування і викликає загибель бліх через вісім годин після прикріплення їх до собаки, а кліщів – через дванадцять годин. Блохи після прийому препарату гинуть до відкладання яєць, а це профілактує забруднення приміщення яйцями і личинками паразитів.

Бравекто відносять до «малонебезпечних» речовин, тому в рекомендованих дозах він не має тератогенної, ембріотоксичної чи мутагенного дії. Побічних дій чи ускладнень при вірному прийомі засобу не виявлено.

Зберігається при температурі 2-30 градусів протягом 3 років з дати випуску.

Виробник: MSDAnimal Health, Австрія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

css.php