Наша адреса: м. Вінниця, вул. Євгенія Пікуса, 3\1 Телефони: (432) 699-009; 098-995-79-35; 067-603-38-29; 093-825-25-16 (відключено). Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-20:00, Сб-Нд: 9:00-17:00. ulublenec@gmail.com

Проникаюча виразка рогівки у мопса

виразка рогівки у мопса

Пацієнт: мопс, 5 міс. Патологія: проникаюча виразка рогівки лівого ока, 1 тиждень.

Виразки рогівки у тварин потребують серйозного лікування, а головне вчасного звернення за ветеринарною допомогою. Лише в такому випадку вдається зберегти зір улюбленцю, а іноді і життя. Причиною виникнення виразки рогівки у собаки чи кішки є розвиток запального процесу в місці травми рогівки, приєднання інфекційного компоненту, ослаблені захисні властивості, розвиток кератиту та кератоконюктивіту.

Слід зазначити, що до виникнення такої патології ока схильні собаки з короткими мордами та великими очима (пекінеси, бульдоги, мопси, чихуахуа тощо), у котрих існує вищий ризик травми рогівки та розвитку інфекційого її ураження. Це повязано з тим, що очна щілина може нещільно змикатись, а тому часто травмується. У рогівці немає судин, тому процес ранозагоєння дуже сповільнений.

Пацієнт отримав лікування (хірургічне), і на сьогоднішній день ми вже маємо такий результат:

Лікування ще продовжується, приблизно через місяць рогівка знову повинна стати прозорою і мопс буде знову гарно бачити.

Часто хірургічне лікування виразки рогівки в нашій ветклініці ми поєднуємо з призначенням і спеціальних біологічних крапель, котрі отримуємо з крові самого ж пацієнта. Цк дає чудові результати, особливо у тварин зі сповільненою регенерацією тканин рогівки. Але даному пацієнту вони не знадобились, так як загоєння проходить добре.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

css.php