Наша адреса: м. Вінниця, вул. Євгенія Пікуса, 3\1 Телефони: (432) 699-009; 098-995-79-35; 067-603-38-29; 093-825-25-16 (відключено). Графік роботи: Пн-Пт: 9:00-20:00, Сб-Нд: 9:00-17:00. ulublenec@gmail.com

Новоутворення в молочних залозах криси: локальна мастектомія

Новоутворення в молочних залозах криси мастектомія

Пацієнт: криса, вік – 3 роки. Скарги: збільшення в ділянці молочних залоз, переважно справа, виснаження тварини.

Пухлини молочних залоз у криси
Пухлини молочних залоз у криси, 3 роки.

Проведено: локальна мастектомія з видаленням молочних залоз.

Рекомендації: в подальшому – проведення оваріогістеректомії.

Новоутворення в молочних залозах криси, 3 роки
Новоутворення в молочних залозах криси, 3 роки

Важлива інформація: пухлини в декоративних крис – це найпоширеніша проблема, яка найчастіше призводить до їх смерті в віці 3-4 років. Найчастішими новоутвореннями у цих тварин є доброякісні пухлини молочних залоз – фіброаденоми. Здебільшого такі новоутворення розміщені в пахвинних ділянках та в області живота, що повязано з достатньою шириною молочних залоз у крис. Такі новоутворення, як правило, розміщуються неглибоко в жировій клітковині і не проникають в черевну порожнину. Саме тому екстирпація не завдає значної шкоди тварині, а післяопераційний період проходить добре. Але якщо новоутворення, навіть доброякісне, не видалити, то воно швидко буде рости і з часом може досягти розмірів самої криси, це принесе тварині значні страждання.

Профілактика новоутворень у крис: використання у раціоні тварини продуктів з низьким вмістом жирів, амінів і нітратів, низька калорійність дієти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

css.php